[*SpecOps] Psychic-Doom

Polsko-Zagraniczna Guildia na Psychic-Doomie o nazwie [*SpecOps]. Zapraszam do oglądania czy też komentowania naszego forum :)


#1 25-01-2007 13:59:03

SpEcJaL

Administrator

Call me!
Zarejestrowany: 24-01-2007
Posty: 44
Punktów :   
WWW

Nasi przyjaciele | Friends.

SpOokie -Dobry Ziomek rzadko gra można spokojnie z nim pogadać i jest godny zaufania
KOJOT01 -Spoko koleś nie narzuca się nikomu można z nim pogadać
WARKA -Spoko koleś nic do niego nie mam
Skid -My bro Good guy niestety nie mówi po polsku ale godny zaufania
WacKas -My other bro, he don't play zajebisty koleś z którym można było się pośmiać
                Reszte osób jak sobie poprzypominam to dopisze narazie nie mam czasu... oczywiście nie dopisuje osób z guildii boto by nie miało lekkiego sensu bo chodzi o osoby z poza guildii

Offline

 

#2 25-01-2007 17:25:35

SloDka_BaDi

Moderator

4680775
Call me!
Zarejestrowany: 25-01-2007
Posty: 17
Punktów :   

Re: Nasi przyjaciele | Friends.

Tez cos napiszem ni bede gorsza a wiec: diodaPL-moja Sis jest spoko dobrze sie z nia gada moim celem jest gonic ja w resach ^__^,,,Kiara0(Daro)-fajny ziom dobrze sie z nim gada max11BK-to ziom z tak milym charakterkiem jak malo kto =D wiecej dopisze pozniej Pozdro All


Idź dumnie do przodu z podniesioną głowa...ciesz się życiem nie zważaj na troski(...)

Offline

 

#3 30-01-2007 18:03:54

DJ-Raven

Żołnierz

Zarejestrowany: 29-01-2007
Posty: 4
Punktów :   

Re: Nasi przyjaciele | Friends.

Trzeba jakos to fotum rozbujac bo cos malu ludzi na nim jest:D Moimi najlepszymi kumplami oprocz was sa: DestroyedX - to dodatkowo jest moj brat:D                                                                                              max11BK - choc po tylu latach w jednej klasie jego teksty moga mnie wkurzac:D                                        poolgalka - tez spoko gosc                                                                                                                            a teraz numer jeden mojej listy Epik - bez ktorego zycie staje sie nudne^^

Offline

 

#4 30-01-2007 21:01:21

SpEcJaL

Administrator

Call me!
Zarejestrowany: 24-01-2007
Posty: 44
Punktów :   
WWW

Re: Nasi przyjaciele | Friends.

Co prawda to prawda bez Epika życie stało by się nudne On jest w naszej guildii potrzebny żeby nie było smutku na twarzach nikogo z nas
Epik Jak zrobią wreszcie guildie to nie opuszczaj nas ...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pszzp.pun.pl www.pokefireonline.pun.pl www.tw.pun.pl www.bukmacher.pun.pl www.gra-megaman.pun.pl